Terminarz na wiosnę , pierwszy sparing i piłkarz Erdevisie specjalnie dla Hartu

Za nami już dwa pełne tygodnie przygotowań do rundy wiosennej . Frekwencja na treningach jest dobra , a porównując ją do jesiennych treningów - bardzo dobra ! Ale przed nami jeszcze sporo pracy do tego aby osiągnąć dobrą formę . Dla przypomnienia trenujemy we wtorki i piątki o godz.18:00 na orliku oraz również w środy/czwartki na siłowni .

Sparing

Pierwszy sparing rozegramy w niedzielę 8 stycznia o godz.15:00 na boisku w Tylmanowej z drużyną , z którą jeszcze rok temu nie myśleliśmy aby grać sparingi ponieważ grali na zapleczu Ekstraklasy , ale życie wszystko zweryfikowało i Kolejarz Stróże , bo o tym zespole tu mowa będzie naszym pierwszy sparing-partnerem  , zespół ze Stróż jednak zmienił się w 98% .

"Wiosna , znów na ubyło..." - Terminarz wiosenny

31 stycznia w siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu odbyło się spotkanie organizacyjne z "Włodarzami" klubów ligi okręgowej w celu ustalenia m.in. terminarza do rundy wiosennej . Na tym spotkaniu był obecny nasz prezes Ryszard Dziedzic ( który jeżeli były podczas spotkania jakieś treści dotyczące Hartu bądź sprawy ważne zaktualizujemy ten post po rozmowie z Panem prezesem ) . Tak więc my swój pierwszy mecz rozegramy w sobotę 28 marca o godz.16:00 na boisku w Łososinie Górnej z Płomieniem .

Kadra

O to jest najwięcej pytań . Także po części wyjaśnię - trenują z nami zawodnicy , którzy są w naszym kręgu zainteresowań . Nowy Zarząd pracuje na tym aby wzmocnić drużynę wartościowymi zawodnikami . Na pewno podczas pierwszego sparingu będą testowani nowi zawodnicy . Ale jeżeli nie wszystko będzie pewne nie będziemy pisać i snuć teorii - kto , skąd i za ile .

Miły prezent prosto z Holandii zrobił kibicom Hartu zawodnik , na co dzień grający w Erdevisie Sebastian Steblecki obecnie piłkarz Cambuur a były gracz Krakowskiej Cracovii wysłał o takie zdjęcie :