Nowy Hart , Nowa strona !

Dużo ostatnio zmieniło się w naszym Klubie . Począwszy od grudnia u.r. kiedy to wybrano nowy Zarząd , który zastąpił dzielnie walczącego na pozycji prezesa Józefa Orzechowskiego (9 lat kadencji) . Tak więc Nowy Zarząd tworzą : Ryszard Dziedzic - prezes , Marek Ziółkowski - vice prezes oraz Bolesław Fałowski - skarbnik .

Podczas styczniowego zebrania Nowego Zarządu z zawodnikami , Vice prezes Marek Ziółkowski powiedział "że to ma być nowy Hart ! W nowej szacie ! W nowym wydaniu a grający jak za dawnych lat kiedy to normalnymi meczami były spotkania z Sandecją czy Limanovią ... " - tak więc do słów pana Vice prezesa chętnie się odnoszę , prezentując nową stronę Klubu z Nad Jeziora Rożnowskiego .

Mam nadzieję iż strona będzie się podobać naszym kibicom oraz tym którzy ją odwiedzają , oparta jest ona na "bazie Futbolowo 2.0 , czyli udoskonalonej wersji pierwotnej . Ułatwia to szybszą wymianę danych - wyniki , strzelcy , kartki . A także jest bardzo łatwa i szybka w obsłudze oraz bardzo estetyczna i miła dla oka . Tak więc stara strona odchodzi do "lamusa" ...

Niektóre rzeczy mogą się różnić w porównaniu do starej strony , np."statystki rozegranych meczy " ale ZAPEWNIAM że strona będzie się doskonalić i wszystkie błędy będziemy eliminować .