Mimo prowadzenia do przerwy oddajemy punkty

Data 13 października nie okazała się dla naszego zespołu datą szczęśliwą. W meczu 11 kolejki przeciwko Orłowi Wojnarowa mimo że do przerwy prowadziliśmy już 3:1 to ostatecznie ulegliśmy 3:4. Jednak po kolei.

Do spotkania przystępowaliśmy bez pauzujących za kartki Gródka i Kuźmy a w bramce zamiast Rybusa pojawił się R.Hajduga.

Od początku było widać że będzie to dobre otwarte spotkanie. Obydwa  zespoły chciały atakować i pierwsze 10 minut należało bardziej  do gości. Dwie groźne sytuacje na szczęście dla nas nie zakończone golem. W 6 min Bajdel strzelilł mocno ale Miłkowski wyczuł jego intencje. W 11 min ten sam zawodnik wygrał główkę z obrońcą Orła, Dobosz naciskał defensora przyjezdnych tak że piłka niefortunnie wylądowała w bramce. Nie był to jedyny "dziwny" gol tego spotkania. Tego dnia nasza gra w defensywie nie wyglądała zbyt dobrze czego dowodem była akcja z 28 min kiedy M.Mędoń obrócił się w polu karnym i zaskoczył R.Hajdugę. Do nas należała jednak końcówka pierwszej części gry. Najpierw Dudek zagrywa piłkę ręką w polu karnym a pewnym egzekutorem był oczywiście Mateusz Dobosz, który "ala panenka" pokonał byłego bramkarza Harta Przemysława Miłkowskiego. Chwilę później wykonawca rzutu karnego wywalcza rzut wolny przed polem karny co na gola pięknym strzałem zamienia Sebastian Połeć.

Niestety w drugiej części gry poza dwoma strzałami po rzutach rożnych nie zaskoczyliśmy Orła a i błędy w defensywie się nawarstwiały. W krótkim odstępie czasu tracimy dwa gole z czego jeden "kuriozalny". W 88 min Michalik wjechał w pole karne i uderzył po długim rogu i zrobiło się 3-4 dla przyjezdnych. Wcześniej za drugą żółtą kartkę boisko opuścił P.Kociołek.
Niestety przegrywamy po bardzo długiej serii, 20 meczów bez porażki z rzędu u siebie. Przed nami jednak kolejne mecze i to na nich się skupiamy!

Bramki:
11' Samobójcza 1-0
27' M.Mędoń  1-1
32' Dobosz (karny) 2-1